Фільми онлайн
Последний король 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Последний король 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Последний король 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Последний король 4 серия онлайн
Його батько був страчений Олівером Кромвелем. Але після десяти років, проведених у вигнанні за межами Англії, король Карл II тріумфально повертається на батьківщину на запрошення парламенту. Він знайшов країну розтерзаною після багаторічної і кровопролитної громадянської війни.

Триває запекла боротьба між протестантами і католиками, плетуться змови проти короля, а його знамениті амурні пригоди приносять не менше клопоту, ніж політичні проблеми.

Хоча Карл II дуже прагнув бути гідним королем, Велика чума 1665 і Лондонська пожежа 1666 року майже поставили Англію на коліна.

Чи зможе Карл II відновити свою батьківщину у всьому блиску її колишньої слави?

Последний король 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Последний король 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.