Фільми онлайн
Хэтфилды и Маккои 3 серия
1 сезон - 3 серия
Дивитися онлайн!

Хэтфилды и Маккои 3 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Хэтфилды и Маккои 3 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Хэтфилды и Маккои 3 серия онлайн
Це реальна американська історія легендарної сімейної ворожнечі, яка тривала кілька десятиліть, і майже розв'язала війну між Кентуккі і Західної Віргінією. Хроніка зіткнення кланів, наповнена пристрастю, мужністю, помстою, самопожертвою, злочинами і звинуваченнями, безупинно міняють обидві родини, і місця де вони жили.

Сага починається з Вільяма Андерсона Хэтфилда і Рэндала МакКоя. Близькі друзі і товариші, ближче до кінця Громадянської Війни, вони повертаються в свої будинки - Хетфілд в Західну Вірджинію, МакКой, по сусідству через річку, в Кентуккі - і тут ростуть напруги, непорозумінь і образи, починають переростати в тотальні війни між їх родинами. Конфлікт між кланами втягнув у себе всіх: друзів, сусідів і безліч людей, що не мають відношення до подій, в результаті чого два штату були поставлені перед загрозою нової громадянської війни.

Хэтфилды и Маккои 3 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Хэтфилды и Маккои 1 сезон 3 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.