Фільми онлайн
Королевский госпиталь 15 серия
1 сезон - 15 серия
Дивитися онлайн!

Королевский госпиталь 15 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Королевский госпиталь 15 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Королевский госпиталь 15 серия онлайн
У світі тисячі лікарень, але жодна з них навіть віддалено не схожа на моторошний Королівський госпіталь. Колись на його місці був млин, в якій під час страшної пожежі загинули діти. Та ж доля спіткала вибудувану на її руїнах лікарню, де божевільний доктор катував своїх пацієнтів.

Нині тут стоїть сучасний медичний заклад, але, схоже, до злосчастному госпіталю перейшла погана спадковість попередників. Лякаючі події і паранормальні феномени тримають його персонал у постійному жаху.

Лікарі, медсестри та пацієнти опиняються в епіцентрі битви могутніх потойбічних сил, чиє рівновагу, самі того не відаючи, вони весь час порушують, що призводить до непередбачуваних наслідків...

Королевский госпиталь 15 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Королевский госпиталь 1 сезон 15 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.