Фільми онлайн
Discovery. Кубинский хром 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Discovery. Кубинский хром 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Discovery. Кубинский хром 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Discovery. Кубинский хром 8 серия онлайн
У той час як люди по всьому світу готові вкладати шалені суми в нові блискучі автомобілі класу люкс, вулиці Куби наповнені самими неймовірними ретрокарами, зійшли з конвеєра десятки років тому. Герої програми Discovery Channel «Кубинський хром» - гаванські автомеханіки, яким доводиться підтримувати на ходу допотопні автомобілі, в інших країнах вже давно стали музейними експонатами. І не просто підтримувати на ходу - ці тачки часом перетворюються на справжні витвори мистецтва!

З 1959 по 2011 рік на Кубі діяла заборона на імпорт нових автомобілів із США. Окремі партії автомобілів поставлялися в основному з СРСР або з країн соцблоку, причому в основному завозилися вантажівки та спецавто, наприклад, медичні і пожежні машини. Сьогодні, навіть незважаючи на те, що всі обмеження вже зняті, на вулицях можна зустріти незвичайні ретрокары. Над їх зовнішністю працюють справжні професіонали своєї справи, завдяки яким Кубу називають автомобільним музеєм під відкритим небом.

Discovery. Кубинский хром 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Discovery. Кубинский хром 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.