Фільми онлайн
Марти – железный мальчи 26 серия
1 сезон - 26 серия
Дивитися онлайн!

Марти – железный мальчи 26 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Марти – железный мальчи 26 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Марти – железный мальчи 26 серия онлайн
Історія хлопчика Марті, що народився в далекому майбутньому. Марті живе тим, що шукає старі запчастини для роботів і продає їх. Одного разу Марті знайшов металевий кулак, який виявився не просто іржавою залізякою, а справжнім артефактом, що змінив життя хлопчика.

Залізний Кулак, знайдений Марті на звалищі відходів робототехніки, стає частиною хлопчика, повністю підкоряючись йому і наділяючи Марті неймовірними якостями Супергероя. Тепер хлопчика чекають незвичайні пригоди, які він розділить зі своїми вірними друзями. Діти вирушають у небезпечну подорож через Велику Пустелю, щоб опинитися в самому серці вічної боротьби Добра і Зла. Марті багато чому навчиться і дізнається давню легенду, пов'язану з Залізним Кулаком і його колишнім власником.

Марти – железный мальчи 26 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Марти – железный мальчи 1 сезон 26 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.