Фільми онлайн
Жанна Д'Арк 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Жанна Д'Арк 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Жанна Д'Арк 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Жанна Д'Арк 2 серия онлайн
1412 році в Північній Франції, понівеченої постійними міжусобними війнами з бургундцями і багаторічною війною з англійцями, народилася в простій селянській родині Жака Дарка дочка Жанна. Дізнавшись, що народилася дочка, батько хотів навіть вбити її - настільки жорстокі були часи. Але мати завадила чоловікові.

З дитинства дівчинка бачила тільки війни і вбивства, а у віці 12 років Жанна вперше пізнала божественне світло. Зовсім юною дівою вона зрозуміла, що Богом на неї покладена місія врятувати Францію, об'єднавши її під правлінням одного короля, Карла, який зможе об'єднати Францію і Бургундію і вигнати англійців. І ця проста сільська дівчина відправляється до дофіна.

Не вірячи в божественний вибір, дофін та єпископ Кошон, тим не менш, вирішили використовувати Жанну, оголосивши її Лотарінгське дівою, яка повинна була прийти і врятувати народ у відповідності з пророцтвом чарівника Мерліна.

Жанна Д'Арк 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Жанна Д'Арк 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.