Фільми онлайн
BBC: Морські гіганти (2011)
Дивитися онлайн!

BBC: Морські гіганти (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм BBC: Морські гіганти (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму BBC: Морські гіганти (2011)
У підводному світі кити і дельфіни ведуть незвичайний спосіб життя. Їх світ зовсім відмінний від нашого, і ми можемо лише зазирнути туди. Синій кит - найбільша тварина на планеті. Більш того, це найбільша тварина з коли-небудь жили на Землі. Мільйони років ці гігантські кити і їх сверхразумные брати - дельфіни, панували в підводному світі.

Наші відносини з ними не завжди були дружніми. Раніше ми переслідували їх. Але тепер ми простягаємо їм руку і відчуваємо відчуття дива. Разом з дослідниками, які їм своє життя, ми зустрінемо найдивовижніших китів і дельфінів, розкриємо їх таємниці, почуємо їхні голоси. Загадкові голоси китів і дельфінів століттями давали поживу уяві. Можливо, вчені коли-небудь дізнаються правду про чудесні голосах океану. Але поки що приватне життя гігантів океану вкрита таємницею.
 

Дивитися онлайн фільм BBC: Морські гіганти (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм BBC: Морські гіганти (2011)
vod.com.ua © 2018.