Фільми онлайн
BBC: Прогулянки з морськими чудовиськами (2003)
Дивитися онлайн!

BBC: Прогулянки з морськими чудовиськами (2003) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм BBC: Прогулянки з морськими чудовиськами (2003) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму BBC: Прогулянки з морськими чудовиськами (2003)
Найджела Марвіна і його команду чекає екстремальний відпустку біля моря. Біологів-аквалангістів оснастили всіма засобами захисту від нападів під водою. У їх розпорядженні електрошокові кийки, сталеві кольчуги від акул і міцна металева клітка. Але на тлі двадцятиметрові чудовиськ все це здається дитячими іграшками.
 

Дивитися онлайн фільм BBC: Прогулянки з морськими чудовиськами (2003) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм BBC: Прогулянки з морськими чудовиськами (2003)
vod.com.ua © 2018.