Фільми онлайн
BBC: Планета людей (2011)
Дивитися онлайн!

BBC: Планета людей (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм BBC: Планета людей (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму BBC: Планета людей (2011)
Люди - найдосконаліші тварини нашої планети. Від холодних льодів Арктики до жарких тропічних джунглів вони змогли пристосуватися до навколишнього середовища і знайти способи виживання. Для цього їм знадобилося проявити неабияку винахідливість і відвагу. Вони навчився жити пліч-о-пліч з іншими живими істотами і використовувати їх собі на благо.

«Планета людей» - це компіляція з 80 вражаючих уяву історій. Кожен епізод розповідає про одному з куточків нашої планети і про тих способах і рішеннях, завдяки яким людина змогла пристосуватися до найчастіше самим екстремальним умовам життя.
 

Дивитися онлайн фільм BBC: Планета людей (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм BBC: Планета людей (2011)
vod.com.ua © 2018.