Фільми онлайн
Королева и кардинал 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Королева и кардинал 2 серия - дивитися онлайн

  • Рік: 2009
  • Кинопоиск: 7.183
  • IMBD: 7.00
  • Країна: Франція
  • Жанр: історія
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Королева и кардинал 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Королева и кардинал 2 серия онлайн
Франція, 1642 рік. Після смерті Людовика XIII його вдова, королева Анна Австрійська стає регентшею при малолітньому королі. Небувалої могутності в цей момент досягає член королівської ради кардинал Мазаріні, який замінив на цьому посту покійного кардинала Рішельє. Підступний і розважливий, але разом з тим талановитий і освічений чоловік, Мазаріні зумів здобути прихильність королівської особи.

На тлі нищівних повстань, постійних змов і витончених інтриг королеву і кардинала охоплює непереборна любовна пристрасть. Вони знають, що їм не судилося бути разом, але готові до останнього оберігати свої почуття, несучи їх крізь нелегкі часи і тяжкі випробування.

Королева и кардинал 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Королева и кардинал 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.