Фільми онлайн
Контригра 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Контригра 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Контригра 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Контригра 8 серия онлайн
Після Другої світової війни німецьке місто Нюрнберг опинився в центрі політичних, військових і державних інтриг наймогутніших держав. Тут вирішувалися повоєнні долі світу. Тут же зустрілися і звичайні люди - для того, щоб знайти свою долю в цей час великих історичних подій і змін.

Боротьба амбіцій, інтересів, боротьба за сфери впливу, - ось тло, на якому розгортається підготовка до Нюрнберзького процесу. Війна закінчена, війна триває - ось мотив, який об'єднує героїв, характеризує час, і виступає рушійною силою цивілізації.

На тлі грандіозних політичних катаклізмів післявоєнного часу виникає сюжет про людей, що існували всередині цього часу - жили, виживали, любили, ненавиділи і мстилися. Серед них - радянський розвідник майор Денис Ребров, дочка російських емігрантів княжна Ірина Куракіна, впливовий американський журналіст Алекс Крафт, німецькі нацисти Олаф, Гюнтер і Гізела.

Контригра 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Контригра 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.