Фільми онлайн
Девичник 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Девичник 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Девичник 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Девичник 8 серия онлайн
Колишні однокурсниці - Катя, Віка, Люба і Маруся - дружать майже п'ятнадцять років. Колись вони разом закінчили факультет журналістики МГУ, але зараз журналістикою займається тільки одна Катя. Віка і Люба - успішні бізнес-вумен, а Маруся сама себе називає «працює домогосподаркою». Подруги часто зустрічаються і - якщо потрібно - допомагають один одному.

Є у них і своя традиція - регулярно збиратися на «дівич-вечір». Трапляється так, що напередодні одного з таких «дівич-вечорів», доля зіштовхує кожну з чотирьох героїнь з якимось важким випробуванням... Віка втрачає дитину і розлучається зі своїм чоловіком. Катя йде від чоловіка, виявивши, що той таємно торгував її ім'ям і впливом на телебаченні. Люба, всього два роки тому виставила свого екзотичного, але боягузливого японського чоловіка, переживає чергове розчарування у чоловіках. А терпляча і віддана Маруся забирає двох маленьких дітей і йде від чоловіка, з яким прожила більше десяти років ...

Чи вдасться подругам подолати всі труднощі і забути розчарування і коли-небудь знову провести разом безтурботний вечір?

Девичник 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Девичник 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.