Фільми онлайн
Пляж 2 сезон 16 серия
2 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Пляж 2 сезон 16 серия - дивитися онлайн

  • Рік: 2014
  • Кинопоиск: 5.826
  • Країна: Росія, Україна
  • Жанр: детектив
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Пляж 2 сезон 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Пляж 2 сезон 16 серия онлайн
Головний герой серіалу «Пляж» - колишній міліціонер Парамонов з маленького курортного містечка Азовска, розташованого в Краснодарському краї. Чесний і непідкупний, щиро прагнув боротися зі злочинністю, не йдучи ні на які компроміси з совістю, він був білою вороною на тлі своїх колег, переважна більшість яких складалося з алкоголіків, кар'єристів і хабарників. Зрештою, коли Парамонов відповів відмовою на наполегливе пропозицію начальства взяти участь у черговій махінації, він був змушений вийти у відставку.

З тих пір минуло вісім років. Парамонов, твердо вирішивши почати нове спокійне життя, змінив багато місць роботи і в підсумку став директором місцевого пляжу. Але остаточно поставити хрест на своїй колишній професії йому так і не вдалося. По-перше, його кращий друг і колишній колега Дашко, який дослужився до начальника того самого РВВС, який колись покинув Парамонов, по старій пам'яті постійно звертається до нього за допомогою в розслідуванні заплутаних злочинів. А по-друге, на території знаходиться у віданні Парамонова пляжу то й справа відбуваються різні детективні історії і виникають непередбачені ситуації, які вимагають від нього не адміністративних умінь, а скоріше, навичок сищика, придбаних ним під час служби в міліції.

Але не тільки розкриттям правопорушень займається у вільний від роботи час пляжний Шерлок Холмс. Є в його житті є місце і для романтичної історії: серце суворого борця зі злочинністю взяла в полон струнка красуня, що працює на ввіреному йому пляжі масовиком-витівником.

Пляж 2 сезон 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Пляж 2 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.