Фільми онлайн
Обещание 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Обещание 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Обещание 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Обещание 2 серия онлайн
Михайло Ковальов робить успішну кар'єру в Москві. Нещодавно він отримав керівну посаду з хорошою зарплатою. Підлеглі його поважають і бояться, друзі цінують, наречена обожнює. Але виявляється, що Михайло зовсім забув про хворої тітки Антоніни, яка допомогла йому «вийти в люди». А у тітки крім проблем зі здоров'ям ще одна - син Олексій, пропащий футбольний хуліган. Він марить найближчим виїздом до Москви, де зможе прославитися у бійках з грізними столичними фанатами. Антоніна благає Михайла врятувати її сина, і Михайло клянеться, що захистить брата.

Намагаючись виконати дане тітки обіцянку, Михайло долає ворожість і нерозуміння брата, зближується з ним. Він заново вчиться в Олексія та інших футбольних фанатів безкорисливості і відданості. Переглядає свої погляди на життя і стає чуйним і відкритою людиною.

Обещание 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Обещание 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.