Фільми онлайн
Письмо Надежды 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Письмо Надежды 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Письмо Надежды 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Письмо Надежды 4 серия онлайн
Втративши годувальника-зятя, Ганна Федорівна приймає рішення залишити тільки одну з двох новонароджених онучок, а від доньки правду приховати. Вірі, мами Маші і Тані, зробили кесарів, і вона усе ще знаходиться під наркозом. Умовивши свою подругу, директора пологового будинку, Ганна Федорівна підписує від Вериного імені відмова від Тані.

Змучена докорами совісті, Ганна Федорівна помирає, так і не сказавши правду. Її подруга-співучасниця пише Вірі лист із зізнанням. Але чи вплине воно на життя наших героїв?

Письмо Надежды 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Письмо Надежды 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.