Фільми онлайн
Золотце 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Золотце 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Золотце 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Золотце 2 серия онлайн
Катя - романтична і наївна дівчина, яка мріє про казку. Вона сирота, разом з дідусем працює прислугою у розчарувався в житті олігарха Павла Бурова. Катя - хромоножка, але з легкої руки дідуся всі звуть її «Золотко». Вона пише картини - портрети сина олігарха Івана, у якого таємно закохана. Іван - розпещений мажор, прикидався, що доглядає за нею, але лише посміявся над нею.

У відчаї Золотко тікає з дому і повертається на свою батьківщину, в невелике містечко на Волзі, де загинули її батьки. Вона сподівається вступити там в художнє училище, знайти себе і довести Івану, що достойна його любові...

Золотце 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Золотце 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.