Фільми онлайн
Шахта 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Шахта 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Шахта 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Шахта 16 серия онлайн
Дія серіалу розгортається в маленькому шахтарському містечку на Уралі. У радянські часи він був «закритим», так як на шахті добували уран. Зараз місто трохи «відкрили», але туди все одно ніхто, крім місцевих, не навідується. Як і в будь-якому маленькому містечку, долі його жителів тісно переплетені, а старі будинки ретельно зберігають свої секрети. Місто навіть географічно знаходиться в деякій ізоляції: з одного боку півкільцем гори, з іншого - річка. Міст - єдина дорога.

Льоша повертається зі служби за контрактом у частинах спеціального призначення. Рідне місто не сильно змінився з моменту його від'їзду. Здається, що в ньому нічого не відбувається і не може відбутися. Але... Як раз в день повернення Льоші відбувається страшна аварія на шахті. Після неї в місті починають відбуватися загадкові природні катаклізми, що ставлять героїв у надзвичайно небезпечні для життя ситуації. Згущуються хмари, частішають грози без дощу, на місто опускається неймовірно щільний туман. Коли ці труднощі вдається подолати, жителі міста виявляють, що вони в ізоляції. Міст перекрито військовими. Береги повністю оточені. На солдатах хімзахист. Все, що їм вдається з'ясувати - це одне слово: «Карантин». Городяни висувають владі ультиматум: З ким ви? З нами або з «ними». Ви все ще влада, або ви одні з нас, і ми разом проти того, що відбувається?

Шахта 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Шахта 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.