Фільми онлайн
Наркомовский обоз 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Наркомовский обоз 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Наркомовский обоз 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Наркомовский обоз 4 серия онлайн
1941 рік. Тільки що вийшла постанова Комітету Оборони про горілчаному забезпеченні для діючої армії.

Старшина Філіппов отримує завдання: вперше доставити в стрілецьку дивізію ті самі знамениті «100 наркомівських грам». У помічники йому дають 4 дівчини-червоноармійця, місцевого старого-провідника Архипа та його онука-підлітка Мітю. Зануривши на вози тару, обоз рушає в дорогу. За кілька годин цієї, здавалося б, рутинної тилової поїздки всім їм належить пройти справжні військові випробування: не один раз вступити бій, стати свідками високої доблесті і підлою боягузтва, дізнатися любов і ревнощі.

Веселе кокетство дівчат зі своїм старшиною закінчується вже при першій серйозній бомбардуванні. Ніхто з обозников ще не знає, що попереду їх чекають прорвалися німецькі мотоциклісти.

Наркомовский обоз 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Наркомовский обоз 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.