Фільми онлайн
Заборонені теми історії: Перу і Болівія Задовго до інків (2008)
Дивитися онлайн!

Заборонені теми історії: Перу і Болівія Задовго до інків (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Заборонені теми історії: Перу і Болівія Задовго до інків (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Заборонені теми історії: Перу і Болівія Задовго до інків (2008)
Хто, як і навіщо створив загадкові лінії і фігури на пустельному плато? Численні теорії поки що не дали остаточних відповідей на ці питання. Незрозуміла досі і логіка розташування ліній і фігур. Але все вказує на те, що частина з них створила древня цивілізація, яка освоїла польоти в повітряному просторі. Висувається версія, що лінії - всього лише побічний результат сканування плато з літальних апаратів у пошуках стародавнього споруди, що опинився під землею в ході подій Всесвітнього Потопу.
 

Дивитися онлайн фільм Заборонені теми історії: Перу і Болівія Задовго до інків (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Заборонені теми історії: Перу і Болівія Задовго до інків (2008)
vod.com.ua © 2018.