Фільми онлайн
Королева красоты 12 серия
1 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Королева красоты 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Королева красоты 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Королева красоты 12 серия онлайн
Краса простої сільської дівчини Катерини Панової (Карина Андоленко) підкорила світ. Вона стала обличчям радянської моди 60-х років і першої манекенницею, визнаної на Заході. Російської красуні аплодували Париж і Прага, преса називала її «національним надбанням СРСР», а вдома її чекала радянська дійсність, заздрість, інтриги, заздрість і трагічна любов...
1961 р. В невеликому підмосковному селі живе сім'я Пановых. Отець Михайло ревнує дружину до давнього минулого. Приводом є його дочка-красуня Катя, яка вчиненого не схожа на нього, на відміну від своєї сестри Люби.
Катя відкидає всіх місцевих кавалерів. Вона вірить, що їй уготована інша доля. Її заповітна мрія - стати манекенницею і відправитися в Париж.
Після чергового скандалу з батьками Катерина вирішує здійснити свою мрію. Вона відправляється в Москву і просить допомоги у молодого успішного модельєра Вені Кротова. Він вирішує дати шанс сільській дівчині і влаштовує її демонстратором одягу.
За короткий час Катя стає провідною манекенницею Будинку Мод. Коли її фотографія з'являється в газеті, Катю знаходить журналіст-міжнародник Фелікс Крутский. Він шукав її з тих пір, як побачив на танцях у сільському клубі.
Незважаючи на те, що батьки готують йому в дружини іншу дівчину - відому молоду кіноактрису Маріанну Нечаєву, Фелікс призначає Катерині побачення.
Чим обернеться для Каті прекрасна казка? Витримає її любов, випробування славою?

Королева красоты 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Королева красоты 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.