Фільми онлайн
Спецназ по-русски 2 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Спецназ по-русски 2 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Спецназ по-русски 2 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Спецназ по-русски 2 8 серия онлайн
Таємна організація професійних найманців під керівництвом харизматичного емісара Омара намагається викрасти герцогиню Йоркську, заволодіти технологією виробництва компактних ядерних пристроїв, налагодити підпільне виготовлення пластиду і т. д.

Всі їх плани з успіхом зривають спецназівці ГРУ - майор Озолін і капітан Крестовцев. Крім того доблесні спецназівці звільняють з прибалтійської в'язниці ветерана спецназу - полковника Павлова, відбивають атаку на президентську резиденцію, звільняють полонених дітей від божевільних сектантів.

Незалежно від них з сектантами борються спецагенти ФСБ - полковник Сілін, капітан Алекс і капітан Дрынов. Активну участь у всіх подіях, кожного разу випадково, приймають слідопити-любителі Леонід і Федір.

Спецназ по-русски 2 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Спецназ по-русски 2 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.