Фільми онлайн
Операция «Горгона» 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Операция «Горгона» 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Операция «Горгона» 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Операция «Горгона» 4 серия онлайн
Закінчилася Сталінградська битва. Радянська Армія готує широкомасштабну Білоруську стратегічну наступальну операцію під кодовою назвою «Багратіон». За тиждень до початку операції стає відомо, що німці замінували всі підступи до міста N. Заміновані дороги, мости, ліси. Вони створили цілі мінні поля. Тотально замінований і саме місто. Можуть постраждати мирні жителі. У штаб армії викликають досвідченого розвідника Тишкова. Федір Тишков - колишній цирковий артист, який виступав колись з силовими номерами, одержує нове завдання.

Групі Тишкова необхідно протягом трьох днів викрасти карту мінування під кодовою назвою «Горгона». Якщо завдання не буде виконано, то загинуть мирні жителі, будуть втрати і серед наших солдатів. Москва вимагає, щоб наступ розпочався в чітко позначені ним строки. Тишков і члени його групи, колишні циркові артисти, закидаються в тил до німців...

Операция «Горгона» 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Операция «Горгона» 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.