Фільми онлайн
Военная разведка: Первый удар 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Военная разведка: Первый удар 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Военная разведка: Первый удар 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Военная разведка: Первый удар 8 серия онлайн
План захоплення СРСР «Барбаросса» в дії. Фашисти широко крокують по окупованих радянських земель. Спочатку нашим героям належить вирвати з лап ворога захоплених на відпочинку радянських учених і їх сім'ї. Майже нездійсненним завданням стане для них ліквідація стратегічного радянського заводу на окупованій німцями території. Тонкої гри потребуватиме місія повернення в німецький тил радянського резидента, адже потрібно не тільки доставити його до місця призначення, але і забезпечити йому бездоганне алібі! Четвертим завданням наших розвідників стане дестабілізація «нового економічного порядку», введеного німцями на нових землях рейху. Для цього нашим героям доведеться знищити не тільки «золотий» транспорт з рейхсмарками, але й ліквідувати «мозок» нової економіки - гаулейтера Білорусії.

Як водиться, розвідники зіткнуться з розумним і хитрим ворогом і майже нездійсненними завданнями, але відчайдушна сміливість, кмітливість і вірна дружба допоможуть їм з честю виконати всі «особливі доручення».

Военная разведка: Первый удар 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Военная разведка: Первый удар 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.