Фільми онлайн
Битва за Москву (2006)
Дивитися онлайн!

Битва за Москву (2006) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Битва за Москву (2006) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Битва за Москву (2006)
Зовсім недавно Росія відзначила 65-річчя героїчної оборони Москви. Чим далі відходять в історію ті дні 1941 року, чим менше залишається свідків і учасників боїв, тим важче усвідомити, особливо молодому поколінню, трагізм і значення битв за столицю. Пропонований вашій увазі документальний серіал присвячений цій даті. Ви дізнаєтеся про початковому етапі війни - від плану «Барбаросса» до заснування медалі «За оборону Москви»: стратегія і тактика німецьких і радянських військ, основні бої і битви, порівняльні характеристики зброї протиборчих сторін, партизанський рух, життя людей в прифронтовій Москві і багато іншого. З'єднання традиційної хроніки і технологічних можливостей XXI століття, безсумнівно, роблять «Битву за Москву» однаково цікавим для глядачів усіх поколінь.
 

Дивитися онлайн фільм Битва за Москву (2006) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Битва за Москву (2006)
vod.com.ua © 2018.