Фільми онлайн
Дом на краю леса 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Дом на краю леса 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Дом на краю леса 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Дом на краю леса 4 серия онлайн
Провінціалка Віра, залишившись без грошей і житла, приїжджає до Москви і влаштовується доглядальницею в багатий будинок Гурьевых, розташований за містом на краю лісу. Спочатку Віра приходить у захват від нової роботи - щедру винагороду, яка дозволить їй в наступному році поступити в медичний, шикарний будинок, вечорами красиві заходи сонця, і чудовий запах жасмину.

Але незабаром вона починає помічати дивина в поведінці всіх мешканців садиби, вони не так милі, як їй здалося на початку. Їй здається, що кожен мешканець будинку чогось недоговорює.

Віра дивується, чому адвокат Аркадій за сімейною вечерею займає місце господаря будинку, звідки на тілі її підопічного Миколи щоранку з'являється новий синець від ін'єкції, якої немає в приписі лікаря, як попередня доглядальниця поїхала в рідне місто без паспорта, і хто ховається в гостьовому будиночку.

Дом на краю леса 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Дом на краю леса 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.