Фільми онлайн
Ленинград 46 33 серия
1 сезон - 33 серия
Дивитися онлайн!

Ленинград 46 33 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Ленинград 46 33 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Ленинград 46 33 серия онлайн
1946-й рік. Післявоєнний Ленінград. Місто, тільки що пережив блокаду і ще не оправився від голоду, руйнувань, смертей. І тут ленінградська міліція веде свою нерівну війну з злочинністю, накрила Ленінград після війни. У цій боротьбі гине начальник відділу по боротьбі з бандитизмом легендарний майор Кузьмін. Перед його працівниками стоїть непросте завдання - впіймати невловиму банду Віті Музиканта - жорстокого, нелюдського вбивці і бандита.

Тут починається протистояння агента під прикриттям Реброва, який впроваджується в банду для упіймання Віті Музиканта і вчителя літератури Данилова, волею долі, після несправедливого вироку, який опинився по іншу сторону закону і втратив все: роботу, дружину, доньку. Намагаючись добитися справедливості, помститися тим, хто исковеркал його життя, вчитель літератури все більше занурюється в кримінальний світ післявоєнного Ленінграда, поступово перетворюючись на одного з найрозумніших і небезпечних злочинців.

Йому протистоїть Ребров, начальник відділу по боротьбі з бандитизмом. Колись випадково зіштовхнувши їх у вагоні поїзда, що життя буде зводити їх не раз і не два: одна жінка на двох, одна любов, одне місто. Історія про людську мужність, драма людських доль, вперше відкриває багато сторінок післявоєнній історії Ленінграда - суворою і жорстокою.

Ленинград 46 33 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Ленинград 46 1 сезон 33 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.