Фільми онлайн
Осколки счастья 2 сезон 4 серия
2 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Осколки счастья 2 сезон 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Осколки счастья 2 сезон 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Осколки счастья 2 сезон 4 серия онлайн
Щаслива родина, четверо чарівних дітей, любов і гармонія... Світ відразу завалився, коли героїня загинула в безглуздій автокатастрофі. Її чоловік не розуміє, як жити далі, але при цьому не може замкнутися в собі і лягти на диван, інакше хто буде піклуватися про дітей? А адже в них, крім загальної трагедії, є свої проблеми та негаразди, і вони всі такі різні!

Але не дарма кажуть: біда не приходить одна... Розбираючи речі загиблої дружини, нещасний сім'янин натикається на її щоденник. І з жахом дізнається, що дружина, яку він вважав ангелом во плоті, багато років була йому невірна. Більш того, старша донька - точно не його дитина. І з приводу інших дітей його теж починають терзати сумніви...

Може, батько-одинак і не впорався б з усім цим, опустив руки, але на допомогу приходить найкраща подруга його покійної дружини, для якої ці діти і цей чоловік - рідна сім'я. Не намагаючись замінити маму, вона самовіддано підставляє плече, забувши про себе і про своє особисте життя. І коли біль вщухне, герой побачить поруч із собою не просто хорошого друга, не просто няньку для дітей, але і дивовижну жінку.

Осколки счастья 2 сезон 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Осколки счастья 2 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.