Фільми онлайн
Правда скрывает ложь 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Правда скрывает ложь 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Правда скрывает ложь 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Правда скрывает ложь 8 серия онлайн
В основу цієї детективної історії лягли справжні події, що відбулися в Греції в кінці 90-х років. Під час розслідування справи відомого кілера Олександра Солоника, який втік з Росії і змінив зовнішність, з'ясувалося, що російські мафіозі вже на той момент контролювали в Греції і на Кіпрі значну частку місцевого бізнесу. Таким чином «хрещені батьки» намагалися забезпечити собі шляхи втечі в разі кримінального переслідування на батьківщині.

Кирило Валуєв - колишній опер. З-за своєї принциповості він був змушений звільнитися з органів. Впертий і чесний, Валуєв заважав керівництву провертати темні справи.

Незабаром після звільнення до Кирила звертається за допомогою молода красива жінка Дарина, вдова олігарха. Її чоловік убитий, а тепер почалося полювання на неї. Дарина просить Кирила розслідувати обставини загибелі її чоловіка і захистити її від переслідувачів...

Кирило береться за цю справу і виявляє цілу міжнародну злочинну мережу, що допомагала російським кримінальним авторитетам йти від кримінального переслідування. Банда інсценувала смерть лідерів злочинного світу, допомагала їм виїхати на Кіпр, зробити пластичні операції по зміні зовнішності, забезпечувала новими документами, після чого селяни «хрещені батьки» починали нове життя. Нове життя за старими поняттями.

Героїв чекають не тільки небезпечні пригоди, протиборство з міжнародною мафією, але і спалахнула між детективом і його клієнткою любов, розчарування, надії і щасливий кінець.

Правда скрывает ложь 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Правда скрывает ложь 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.