Фільми онлайн
Поєдинки: Два життя полковника Rybkina (2012)
Дивитися онлайн!

Поєдинки: Два життя полковника Rybkina (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Поєдинки: Два життя полковника Rybkina (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Поєдинки: Два життя полковника Rybkina (2012)
Травень 1941 року, бал в Москві, який дає посол Німеччини в СРСР Вернера фон Шуленбург. З'являється чарівна жінка в приголомшливій сукні зі шлейфом. «Мадам Ярцева, Всесоюзне товариство культурних зв'язків із закордоном», - представляють її послу. Фон Шуленбург втрачає голову, запрошує її на тур вальсу. А через кілька годин таємнича мадам Ярцева доповість на Луб'янці: німецьке посольство готується до евакуації, зі стін знімають картини, пакуються валізи. Очевидно, що німці найближчим часом почнуть війну...
 

Дивитися онлайн фільм Поєдинки: Два життя полковника Rybkina (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Поєдинки: Два життя полковника Rybkina (2012)
vod.com.ua © 2018.