Фільми онлайн
Снова один на всех 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Снова один на всех 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Снова один на всех 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Снова один на всех 4 серия онлайн
Продовження полюбилася глядачам історії представить нові повороти в житті підполковника у відставці Євгена Геннадійовича Александрова, його коханої Жені Стрельцової і її маленької доньки Марусі. Фінал першої частини залишив наших героїв переможцями. Корумповані чиновники покарані, справедливість відновлена і герої, нарешті, знайшли справжню любов.

Тепер Александров не просто опора і захист для мешканок будинку, він - турботливий чоловік і батько. Євген Геннадійович став депутатом місцевої міськради і з усіх сил допомагає городянам... Але тільки сімейному щастю не судилося довго тривати - якийсь могутній ворог будує підступний план помсти Александрову... Кому на цей раз перейшов дорогу наш герой? Чи підтримає його сім'я в непростій життєвій ситуації? Як далеко готовий зайти Александров в пошуках правди, коли на кону життя і здоров'я маленької доньки?..

Снова один на всех 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Снова один на всех 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.