Фільми онлайн
Департамент 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Департамент 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Департамент 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Департамент 16 серия онлайн
Розслідуванням злочинів, скоєних співробітниками правоохоронних органів, займається спеціальна служба - головне управління власної безпеки. Їх робота точно така ж, як і у інших «звичайних» поліцейських: збір даних, оперативна розробка, стеження, прослуховування, опитування свідків, порушення кримінальних справ... з однією лише різницею - співробітники власної безпеки працюють проти своїх колег. Їх ніхто не любить, тільки бояться. Вони - гласно впроваджений в правоохоронну систему країни чужорідний елемент.

Кілька офіцерів власної безпеки працюють в атмосфері постійного недовіри і підозрілості, де кожен крок потрібно прораховувати і продумувати з усіх боків, діяти максимально делікатно і в той же час ефективно. Їх успіхи тільки збільшують прірву між ними і звичайними людьми у формі. У такій ситуації тотального відчуження колеги гуртуються ще сильніше, стають справжньою командою, без слабких місць...

Департамент 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Департамент 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.