Фільми онлайн
Забытая женщина 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Забытая женщина 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Забытая женщина 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Забытая женщина 4 серия онлайн
Через тиждень після трагічної загибелі Анатолія Івановича його син Сергій переживає новий шок. Він отримує листа від матері, яку всі вважали давно померлої. Мати розповідає Сергію, що його батько кинув її, безнадійно хвору на туберкульоз, майже тридцять років тому. Проте вона вижила, за довгі роки зазнала багато горя і ось тепер вирішила знайти сина. Сергій щасливий.

Він привозить мати в свій будинок. Але у неї чомусь відразу не складаються стосунки з невісткою. Дружина Сергія не довіряє Валентині, їй здається, що за появою цієї жінки криється щось дивне.

Ольга намагається з'ясувати, що сталося в родині Коростылевых тридцять років тому. Вона їде в місто, де минуло дитинство Сергія. Правда, яку вона поступово відкриває, виявляється справжньою бочкою з динамітом. Ольга розуміє, що їй треба терміново рятувати свою сім'ю. Ось тільки чи вдасться їй вибратися з цього міста живий?

Забытая женщина 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Забытая женщина 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.