Фільми онлайн
Есенин 11 серия
1 сезон - 11 серия
Дивитися онлайн!

Есенин 11 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Есенин 11 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Есенин 11 серия онлайн
Слідчий МУРа, полковник Олександр Хлистів, одержує поштою стародавню фотографію: на ній відбитий Єсенін, тільки що вийнятий з петлі. За правилами слідчий повинен дати справі законний хід.

Але Хлистів, зробивши собі виключення, вирішує зайнятися приватним розшуком і з головою поринає у вивчення життя Єсеніна і його загадкової загибелі. В ході розслідування у Хлистова виникає безліч версій таємничих обставин смерті поета і здається, що він вже близький до розгадки. Але події приймають несподіваний оборот...

Есенин 11 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Есенин 1 сезон 11 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.