Фільми онлайн
В полдень на пристани 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

В полдень на пристани 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал В полдень на пристани 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал В полдень на пристани 2 серия онлайн
Батьки Даші загинули, коли вона була ще дитиною, але дівчинка ще довго чекала їх біля огорожі будинку - бабуся не наважувалася розповісти їй правду.

Минають роки, Даша зустрічає свою любов і майбутнє бачиться щасливим і безхмарним. Але в її життя знову повертається очікування, невизначеність і страх втратити самого близької людини. Її обранець, військовий льотчик Кирило, змушений виїхати на кілька днів. Він призначає дівчині зустріч опівдні на пристані, але не приходить. По дорозі банда хуліганів викидає його на ходу з поїзда.

Але Даша не втрачає надії і знову і знову приходить в очікуванні улюбленого опівдні на пристань...

В полдень на пристани 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
В полдень на пристани 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.