Фільми онлайн
Моонзунд 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Моонзунд 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Моонзунд 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Моонзунд 2 серия онлайн
Події картини розгортаються на Балтиці в 1915-1917 роках. Герої фільму - офіцери і рядові матроси Балтійського флоту. Старший лейтенант Артеньев - хоробрий, вольовий офіцер, людина честі. Він любить, і любимо, але його кохана - Клара - працює на контррозвідку, і бути разом вони не можуть.

Не підтримуючи бунтарських настроїв матросів на своєму кораблі, Артеньев бере на себе командування батареєю, що захищає найнебезпечніше місце в обороні проти німців. Він шукає смерті...

Моонзунд 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Моонзунд 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.