Фільми онлайн
Незнайка на Луне 7 серия
1 сезон - 7 серия
Дивитися онлайн!

Незнайка на Луне 7 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Незнайка на Луне 7 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Незнайка на Луне 7 серия онлайн
Незнайко знаходить на вулиці камінь і вважає, що цей камінь впав з Місяця. Він віддає його прибиральниці ірині федорівні. На наступний день Знайка зауважив, що при дії на камінь магнітного поля камінь створює невагомість. Знайка прийняв рішення зробити ракету й полетіти разом з іншими коротышками на Місяць, попередньо влаштувавши спір з астрономом Стекляшкиным, про те, чи є на Місяці життя чи ні.

Перед польотом на Місяць Незнайко вкрав прилад невагомості і мало не втопив його в річці. За це Знайка відмовляється взяти його на Місяць, але Незнайко вирішив сховатися в ракету й полетіти несанкціоновано. Разом з собою він бере Пампуха, якого не взяли на Місяць з-за того, що він дуже важкий, і його нібито не підніме ракета. Коли Незнайко заснув в ракеті, Пончик намагається вибратися з неї, але замість цього запускає ракету, і вони вдвох з Незнайкой відлітають на Місяць.

Незнайка на Луне 7 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Незнайка на Луне 1 сезон 7 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.