Фільми онлайн
Последний из Магикян 5 сезон 20 серия
5 сезон - 20 серия
Дивитися онлайн!

Последний из Магикян 5 сезон 20 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Последний из Магикян 5 сезон 20 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Последний из Магикян 5 сезон 20 серия онлайн
Карену Магикяну майже 50 років. Він - голова сім'ї і батько трьох дочок. У цьому віці люди вже не змінюються. Він давно сформулював закони і правила, за якими живе, і порушувати нічого не збирається. Йому самому здається, що за останні 10-15 років він анітрохи не змінився, ні крапельки не постарів. Більше того - він вважає себе цілком сучасною людиною, хоча у нього мобільний телефон з чорно-білим екраном і немає електронної пошти.

Ось це, до речі, його дратує особливо сильно - з чого все навколо сходять з розуму по цих гаджетів, айпэдам, айфонам. Чому молодша донька, повернувшись зі школи, відразу йде в інтернет, а не поцілувати тата? «Спілкуватися» - це означає сидіти за столом, пити вино і розмовляти, а не витріщатися в екран комп'ютера і псувати собі очі.

Він не розуміє сучасних відносин. Як у дочки може залишитися ночувати хлопець, коли вони не одружені? І його не хвилюють запевнення дружини, що «зараз всі так роблять». Нехай так роблять усі, але не в його родині! Він кавказець, у нього є принципи!

Карен - «Останній з Магикян». І не тільки тому, що у нього три дочки, а спадкоємця в такому віці явно не передбачається. Він - представник зникаючого виду людей, які ніколи не розмовляли по скайпу, для яких лист - це списана літерами папір в конверті, а саме головне - які не прогинаються під мінливий світ, тому що «так прийнято» і «ти живеш в 21 столітті». Глядачі молодші повинні дізнатися в ньому своїх батьків, старші глядачі повинні в ньому впізнати себе.

Последний из Магикян 5 сезон 20 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Последний из Магикян 5 сезон 20 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.