Фільми онлайн
Галина 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Галина 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Галина 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Галина 8 серия онлайн
Для Леоніда Ілліча Брежнєва дочка Галина завжди була причиною для хвилювань. Але, незважаючи на свої згубні звички, Галина була цікавою жінкою, високо цінує мистецтво і красу. Її світське життя була на виду - бурхливі романи, численні чоловіки, пристрасть до коштовностей і дорогих автомобілів...

Але так солодко жилося дочки всесильного генсека? Життя Галини Брежнєвої повне любовних авантюр і блиску діамантів, але чимало було горя і відчаю. В кінці дев'яностих життя йде під укіс. Страждає алкоголізмом жінка потрапляє в психіатричну лікарню, де покинутою і самотньою Галині не залишається нічого іншого, як згадувати прожиті роки... Оповідання фільму починається з дитинства Галини Брежнєвої і закінчується останніми днями життя.

Галина 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Галина 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.