Фільми онлайн
Близнецы 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Близнецы 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Близнецы 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Близнецы 16 серия онлайн
По містах Середньої Азії та Росії баражує неприборкана Фатіма, здійснюючи один злочин за іншим. На її шляху стає слідчий прокуратури Петро Ерожин, ще не знаючи, як це розслідування тісно переплететься з його власною долею.

1986 рік. Молодому капітанові Ерожину, дамському угоднику і перспективному сискареві, пропонують стати негласним співробітником КДБ, він відмовляється, готовий краще працювати вантажником, ніж «стукати» на своїх товаришів. Одночасно в далекому Самарканді в одного Ерожина, капітана міліції Вахіда Ібрагімова ніяк не складається сімейне життя. Химерне переплетення і продовження цих двох подій служить фабулою серіалу. «Дочка» Ібрагімова, пройшовши довгий шлях ганьби і приниження, стає нестримною злочинницею. Вахіду, що став до цього часу великою людиною, призначено першого пащу від її руки. Міліцейське посадова зловживання перетворить звичайного нероби Едіка Кадкова у зловісного вбивцю-маніяка.

До Ерожину в 45 років прийде справжня любов, але це тільки ускладнить його слідчі справи. Стрімке дія переміщається з Середньої Азії в російську глибинку, з обласних центрів в обидві російські столиці, змушуючи нас захоплюватися позитивними персонажами і з нетерпінням чекати розв'язки.

Близнецы 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Близнецы 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.