Фільми онлайн
Опергруппа 2 сезон 16 серия
2 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Опергруппа 2 сезон 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Опергруппа 2 сезон 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Опергруппа 2 сезон 16 серия онлайн
Співробітники районного відділу по розслідуванню вбивств на чолі зі своїм керівником, полковником Самохіним, терміново викликані на місце чергового злочину.

Цього разу жертвою замовного вбивства став комерційний директор компанії «Автоком», діяльність якої вже давно знаходиться під підозрою у правоохоронних органів. Справа в тому, що власником і керівником цього підприємства є колишній кримінальний авторитет Махров, люди якого промишляють найрізноманітнішими, здебільшого незаконними справами. Махров, якого допитує майор Сурков, просто в шоці. Він поняття не має, хто саме замовив його підлеглого, але він явно наляканий: на його бізнес скоєно напад, що дуже недоречно саме зараз, коли в місті виявилася велика партія наркотиків, поділом якою займаються відразу дві бандитські угруповання. Одну з них очолює Махров, а іншу - молодий і жорстокий злодій Валерій Притикін на прізвисько Груздь, саме на нього падає основна підозра. Тим більше, що майже відразу ж після вбивства Груздь і його підручний Чекунь з'являються в модельному агентстві, яке «опікується» Махров, і нахабно пред'являють на нього свої права, слідом за чим починається неоголошена, але від цього не менш жорстока війна між двома авторитетами.

Однак у Самохіна раніше немає ніяких доказів, з допомогою яких оперативники могли б викрити Махрова або Груздя в незаконній діяльності. Тоді полковник вирішує скористатися старим, але багаторазово перевіреним методом: в бандитське угрупування впроваджується подвійний агент.

Опергруппа 2 сезон 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Опергруппа 2 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.