Фільми онлайн
Не зарекайся 100 серия
1 сезон - 100 серия
Дивитися онлайн!

Не зарекайся 100 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Не зарекайся 100 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Не зарекайся 100 серия онлайн
Життя десятикласниці Людмили Поліщук змінилася в один день, 1 вересня. Вранці юна дівчина пішла до школи на свято Першого дзвоника, а повернулася... в тюрму, звинувачена у скоєнні страшного вбивства. Люда нічого не пам'ятала - тільки свої руки і одяг, почорнілі від крові відомого на весь Крим політика Володимира Мєшкова. Якого, за словами слідчих, саме вона, Люду, жорстоко вбила ножем. Сім'я загиблого робить все, щоб дівчинку-босячку засудили до довічного ув'язнення. Очманілий від люті молодший брат Мєшкова Олександр навіть намагається вбити Люду, але в останній момент коливається, обіцяючи їй, що вона ніколи не вийде на свободу. На цьому нещастя бідолахи не закінчуються - вже в тюремній лікарні Люду дізнається, що вагітна, і розуміє, що вбитий політик Мішків насправді вчинив над нею страшну наругу, яку вона вже ніколи не зможе довести. У відчаї Люду віддає новонароджену дочку старшої сестри, пообіцявши собі, що зробить все, щоб потім возз'єднатися з рідною кровинкою.

Пізнавши сувору життя на зоні, Люда все ще сподівається на нове життя. Ще місяць - і залишаться позаду 17 важких років у жіночій колонії на Луганщині. Ще місяць - і Люда покине колишнє тюремне животіння і зможе обійняти рідну донечку, яку всі ці роки жодного разу не бачила. Але... настає 2014 рік, і всім планам засудженої Людмили Поліщук не дано збутися. Її чекає справжнє пекло війни на Донбасі, зрада рідних людей, страшні таємниці, які вона ще дівчинкою, мимоволі була втягнута. І довга дорога до єдиного в цьому світі рідній людині.

Не зарекайся 100 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Не зарекайся 1 сезон 100 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.