Фільми онлайн
Одноповерхова Америка (2008)
Дивитися онлайн!

Одноповерхова Америка (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Одноповерхова Америка (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Одноповерхова Америка (2008)
Кожна серія фільму - фрагмент великої подорожі по Америці трьох ведучих - Володимира Познера, Івана Урганта і американського письменника, громадського діяча, радіожурналіста Брайана Кана. У кожного з них - своя Америка, свій погляд на американську сучасну дійсність.

Автор фільму Володимир Познер був натхненний твір Ільфа і Петрова, але не ставив перед собою мету його екранізувати. Він вирішив повторити це подорож і показати сучасну Америку такою, яка вона є.
 

Дивитися онлайн фільм Одноповерхова Америка (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Одноповерхова Америка (2008)
vod.com.ua © 2018.