Фільми онлайн
Робинзон 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Робинзон 8 серия - дивитися онлайн

  • Рік: 2010
  • Кинопоиск: 6.770
  • IMBD: 8.60
  • Країна: Росія
  • Жанр: драма
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Робинзон 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Робинзон 8 серия онлайн
Дія фільму «Робінзон» починається в 1985 році. У маленькому північному містечку живуть троє хлопчаків, які мріють про кар'єру офіцерів ВМФ - Сашка Робертсон, Лешка Балунов і Вовка Титов. Підводний човен К-963, на якій служать їхні батьки, йде на секретне завдання - в район навчань НАТО виявити і записати акустичний портрет новітньої, практично безшумною американського підводного човна. А хлопчаки, граючи в підводників на занедбаному заводі, потрапляють в смертельну пастку.

Через роки, коли друзі Сашка, Льошка і Вовка закінчували школу, військова служба багатьом вже не здавалася настільки престижною, цінності змінювалися, а підводні човни іржавіли... Вовка їде до Москви, стає бізнесменом. Льошка йде в морську піхоту. І тільки Сашка залишається вірним юнацької мрії і пов'язує своє життя з морем - стає підводником.

Після страшної аварії на підводному човні в 1996 році, залишившись у заблокованому відсіку, в повній темряві, у «безодні на краю» Сашка Робертсон зміг вижити, і, незважаючи на ультиматум дружини - вона або флот, що залишився вірним присязі і знову повернувся на службу.

Робинзон 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Робинзон 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.