Фільми онлайн
Правила маскарада 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Правила маскарада 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Правила маскарада 16 серия онлайн
У відомої телеведучої Анни Дружиніної є все, про що можна тільки мріяти: зоряна кар'єра, люблячий чоловік, чарівна дочка і вірні друзі. Програма «Правила маскараду», яку Анна веде на одному з центральних каналів, користується великим успіхом. А фотографії щасливої родини не сходять з обкладинок журналів. Але все це виявляється брехнею. Одне невірне слово в ефірі - і життя Анни, немов картковий будиночок, валиться в один момент...

Тривалий час Ганна не надає значення анонімним загрозам і дивним послань. Зрештою на студію здійснюється наліт, під час якого знищується макет її нової книги про події 1998 року, яку вона випадково згадала в ефірі. Це змушує звернутися в поліцію. Незабаром Анна розуміє, що поліція всіляко намагається спустити справу «на гальмах», і вирішує звернутися за допомогою до свого однокласника Андрія Воронцову, закоханому в неї ще зі шкільних часів. Воронцов обіцяє розібратися в цій справі.

Несподівано з'ясовується, що у чоловіка Анни роман з відомою топ-моделлю Наталі Монтень. І, швидше за все, це не єдина таємниця її чоловіка. Але не встигає Ганна усвідомити це, як зі школи повідомляють про зникнення її доньки Даші.

Ганна не підозрює, що мимоволі стає пішаком у грі великих грошей і влади. Але скоро події починають набувати зловісний розмах. Щоб повернути доньку, Ганні доведеться разом з Андрієм Воронцовим відновити історію 12-річної давності і розкрити низку страшних злочинів, до яких причетні її найближчі люди.

Правила маскарада 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Правила маскарада 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.