Фільми онлайн
Шуберт 10 серия
1 сезон - 10 серия
Дивитися онлайн!

Шуберт 10 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Шуберт 10 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Шуберт 10 серия онлайн
Олександр Бертенев володіє феноменальним даром - він «слухач», «акустик», здатний уловлювати звуки, які не чути звичайній людині. По запису телефонної розмови він з точністю визначає, де, коли і в скільки відбулася бесіда. Бертенев деякий час працював в антитерористичній групі, але через фатальну помилку був змушений покинути органи.

Одного разу обставини знову приводять Олександра в спецслужбу. У Бертенева вбивають дружину Ольгу, а незабаром він з'ясовує, що його дружина, яку він вважав звичайним психологом, вела подвійне життя і залишила після своєї смерті загадкові звукові шифри.

Шуберт 10 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Шуберт 1 сезон 10 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.