Фільми онлайн
Черные кошки 12 серия
1 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Черные кошки 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Черные кошки 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Черные кошки 12 серия онлайн
1947 рік. Ростов-на-Дону. В країні, знекровленої війною, панують голод і розруха. Хліб - в буквальному сенсі на вагу золота, а вартість людського життя дорівнює нулю. Зростає кількість злочинів, з'являються бандитські угруповання, які контролюють цілі міста. Подібно чорним кішкам, вони з'являються непоміченими під покровом ночі, і легко йдуть з місця злочину. Банда, діюча в Ростові, грабує продовольчий склад, залишаючи криваві сліди.

Співробітник карного розшуку майор Єгор Драгунів підозрює, що в ній діють не звичайні злочинці. Його підозри виправдовуються: під бандитів, заплутуючи сліди, маскуються колишні співробітники вермахту. Їх справжня мета - захоплення відомого німецького вченого, який знаходиться в таборі для військовополонених на території Ростова-на-Дону. У Німеччині вчений працював над створенням атомної бомби. Якщо вивезти його в Аргентину, куди після війни перемістилися фашистські угруповання, і дати закінчити роботу, може початися ядерна війна.

Мета Драгуна і його підручних - знайти і знешкодити злочинців. Допомогу приходить, звідки не чекали - з боку справжніх злочинців. Об'єднавшись заради спільної мети, вони не дадуть розв'язати нову війну.

Черные кошки 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Черные кошки 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.