Фільми онлайн
Эффект Богарне 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Эффект Богарне 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Эффект Богарне 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Эффект Богарне 8 серия онлайн
Видавець Валерій Кудрявцев майже випадково потрапляє в світський салон, де приїжджий медіум - сліпуча Лідія Романовська-Богарне - дає сеанс спіритизму.

Під час сеансу скептик Кудрявцев раптом побачить дивізійного генерала армії Наполеона Ежена Богарне. Це буде яскраве, як спалах, бачення - і з цієї хвилини життя Кудрявцева на кілька днів перетвориться на безперервний пригода: детектив, трилер і одночасно. Події навколо нього закрутяться зловісної каруселлю. І йому знадобиться дуже багато витримки і волі, щоб витримати все, що випаде на його долю в ці дні.

Він ще не знає, що його сьогоднішній день нерозривно пов'язаний з вчорашнім днем. Все почалося в 1812 році - з Бородінської битви і з тієї ночі, коли французький дивізійний генерал Ежен Богарне, заночевав в Савино-Сторожевському монастирі під Звенигородом, побачив у своїй келії засновника цієї лаври Преподобного Саву, який спочив за 400 років до цих подій. Сава в ту ніч попросив Богарне не розоряти монастир, і обіцяв, що тоді той повернеться на Батьківщину цілим і неушкодженим. Богарне послухався - і сталося те, що передрік йому Сава. Після того, як Сава вийшов з келії, на тому місці, де він стояв, залишилася іконка, яку Богарне знайшов і забрав з собою. І з цього часу починається дивовижна історія безсмертної історичної реліквії, яка вплинула на всіх, хто був її власником.

Про те, що його життя відтепер теж тісно пов'язана з таємничою іконкою, Валерій Кудрявцев став розуміти тільки тоді, коли опинився в полоні страшних, неймовірних подій. Його зрадив кращий друг, його звинувачують у вбивстві, йому доводиться ховатися і діяти, щоб вирішити багато завдань. Він повинен врятувати дочку, захистити своє ім'я, знайти іконку Богарне, яка дивним, містичним чином пов'язує події минулого і сьогодення.

Заради цієї іконки дуже серйозні люди брешуть, зраджують, вбивають, тому що бачать у ній лише гроші. А біля Святої Ікони - зовсім інша ціна. Ім'я їй - Любов. І це, зрештою, зрозуміє наш герой.

Історія «Іконки Богарне» - маленьке віддзеркалення історії Росії. Коли люди, забувши про Бога, женуться за мільйонами, врятувати їх може тільки та хвилина, коли, зупинившись, вони запитають себе: навіщо? Ніякі матеріальні блага в світі не зможуть головну хвилину життя замінити людині одну святу іконку.

Дія фільму відбувається паралельно: сучасність та історичні події - від Бородінської битви до страшного 1937 року. Всі, хто так чи інакше був пов'язаний з іконкою Богарне, отримають своє: від Великої Любові до неминучої катастрофи. В залежності від того, що конкретно хоче знайти людина, торкаючись до вічного, чистого і святого.

Эффект Богарне 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Эффект Богарне 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.