Фільми онлайн
Чистый футбол 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Чистый футбол 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Чистый футбол 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Чистый футбол 2 серия онлайн
В юнацьку футбольну команду приходить талановитий новачок Коля Ширяєв. Справи у Колі «не фонтан» - батько у в'язниці, мати крутиться на трьох роботах, молодший брат на піклуванні старшого. Улюблений футбол - «світло у віконці». Щоб потрапити в клуб Прем'єр-Ліги, потрібно «здатися» селекціонерам. Заради цього Коля погоджується на допінг.

Наслідки призводять до жорсткого конфлікту з тренером, бійці з гравцями, посварився з дівчиною й братом. Коля розбитий морально і фізично. Як жити далі? Колі належить набратися мужності і зізнатися у всьому тренеру, який не з чуток знає про наслідки впливу хімії і зможе допомогти хлопцеві видертися і гідно зіграти у вирішальному матчі.

Чистый футбол 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Чистый футбол 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.