Фільми онлайн
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Паутина 11 сезон 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Паутина 11 сезон 16 серия онлайн
Головний герой, начальник забійного відділу, Федір Туманов - опер сумлінну і бувалий. Перебуваючи на варті закону, йому весь час доводиться «ходити по лезу бритви»: його то «підставляють» свої, то за ним полюють чужі. Але на цей раз «павутина» його затягнула дуже серйозно.

Туманів і раніше був кісткою в горлі у авторитетів бандитського світу. Але, отримавши компрометуючу інформацію на імперію старого злодія Мономаха, він знаходить в його особі дуже небезпечного ворога. Кожен відчайдушно бореться за свою справу і свої інтереси. Світом їм не розійтися...

Паутина 11 сезон 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Паутина 11 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.