Фільми онлайн
Семейный альбом 14 серия
1 сезон - 14 серия
Дивитися онлайн!

Семейный альбом 14 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Семейный альбом 14 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Семейный альбом 14 серия онлайн
Велика родина академіка Колокольцева живе на дачі під Ленінградом: сам академік з дружиною, Колокольцев-молодший - теж блискучий вчений-фізик, його дружина і дві дочки, Ольга і Катя. У 1955 році проект Колокольцева-молодшого несподівано закривають - в той самий момент, коли вчений стоїть на порозі великого відкриття. Незабаром після цього Колокольцев гине при таємничих обставинах. І родина починає розвалюватися на частини - зради, страхи, старі образи і нові захоплення немов розводять героїв у різні сторони зі старого і рідного дому.

Всі вони, так чи інакше опиняються перед складним вибором: що важливіше - особистий успіх, велика наука, кар'єра, батьківщина - або сім'я, то єдине місце, де людині по-справжньому добре, де його люблять і приймають таким, як є. І всі герої роблять свій вибір - іноді фатальної...

Семейный альбом 14 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Семейный альбом 1 сезон 14 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.